مشاوره قانونی

دادگستری و اختلافات

دعوی قضایی

قانون نظامی

قانون کسب و کار

دفاعیه جنایی

قانون کیفری

دادگستری و اختلافات

گواهی و حق انحصاری

قدم به قدم

نحوه کار ما چگونه است؟

1

مشاوره رایگان

قدم اول همیشه برای همه رایگان

2

امضای قرارداد

در این مرحله برای اطمینان طرفین قراردادی به صورت شفاف امضا می شود.

3

تحقیق و بررسی

در این مرحله گزارش تحقیقات برای شما به صورت هفتگی ارسال می شود.

4

پیگیری پرونده شما

در این مرحله پرونده شما رو به جریان میفتد.

درخواست ارزیابی پرونده رایگان

فقط کافیست با ما تماس بگیرید

چه کارهایی در توان ما است؟

محدوده خدمات ما

قانون مهاجرت

قانون مهاجرت

وکیل مهاجرت کیست؟ وکیل مهاجرت به فرد متخصصی گفته می‌شود که ضمن دارا بودن مدرک تخصصی معتبر و رسمی وکالت، به وکالت از دیگران اقدامات مربوط به مهاجرت و اخذ ویزا را انجام می‌دهد. او می‌تواند در قالب وکیل و یا مشاور مهاجرت باشد که مدرک یا گواهی خود را از سازمانی معتبر در کشور مقصد دریافت کرده است.

قانون املاک

املاک و مستغلات

وکیل املاک میتواند در امور مختلف مربوط به ملک ارائه خدمت کند که موضوع اغلب این دعاوی مربوط به اموال غیر منقول میباشد. از آنجایی که اهمیت امور ملکی در جامعه ما بسیار چشمگیر است و از مشکلات عدیده ای است که اکثر افراد با آن به طرق مختلف مواجه میشوند ارتباط گرفتن با یک وکیل مجرب و کارآمد امری بسیار مهم است.

بنابراین ما به شما ارتباط با مجرب ترین وکلای املاک متخصص در کلیه ی امور مربوط به ملک درگروه وکلای دیوان سالار را پیشنهاد می دهیم. ضمن اینکه گروه دیوان سالار انعقاد قرارداد و انجام کلیه ی امور مربوط به پرونده را با بهترین بازدهی ممکن و در کمترین زمان انجام میدهد.

قتل غیرعمد

قتل غیرعمد

قتل غیرعمد یا شبه عمد همان طور که از ظاهر این کلمه مشخص است، شبیه به قتل عمد است. چرا که نتیجه ى آن فوت و سلب حیات از یک شخص می باشد. (قتلی است که بدون قصد قبلی برای کشتن یا ضربه زدن به شخص مقابل اتفاق افتاده باشد. قتل‌غیرعمد در نظام‌های قضایی بسیاری کشورها در رده قتل قرار ندارند بلکه به عنوان مرگ تصادفی دسته‌بندی می‌شوند). اما با این فرق که در قتل عمد با عمد و آگاهى و قصد و سوء نیت و نتیجه ى امرى که سلب حیات و فوت شخص را به همراه دارد می باشد.

قتل در  ماده ٢٩٠ قانون مجازات اسلامى به این صورت شرح داده شده: عملى که با قصد و نیت و رسیدن به نتیجه باشد که داراى ۴ بند مى باشد که مرتکب با توجه به هر بند و انجام آن بند مرتکب قتل عمد شده است. اما قتل غیر عمد (شبه عمد) با توجه به ماده ٢٩١ قانون مجازات اسلامى مصوب ١٣٩٢ عملى است که از روى بى مبالاتى و بى احتیاطى و تقصیرى که منشاء آن خطا مى باشد، رخ می دهد. قانون گذار براى قتل غیرعمد سه مصداق را در نظر گرفته است.

تعرض جنسی

تعرض جنسی

تجاوز جنسی به معنای زنا از روی اجبار می باشد که گاها با ضرب و جرح همراه است. این تعریف بیان شده نوعی تعریف مختصر و مفید از تجاوز جنسی است. پس هر زمان که یک یا چند نفر با اجبار، در حالت بیهوشی، خواب آلودگی یا مستی با جنس مخالف خود وارد رابطه زنا شود، در حکم تجاوز جنسی تلقی می‌گردد. با این تفاسیر در مواردی که از طریق اغفال، فریبکاری دختر نابالغ یا آدم ربایی و تهدید یا ترساندن جنس مونث، جلب رضایت وی با اجبار صورت گیرد؛ با وجود اینکه زنا از روی زور و اجبار انجام نگرفته است ولی با این حال جرم مربوطه در دسته تجاوز جنسی قرار می گیرد و طبق آنچه درتبصره دوم ماده ۲۲۵ قانون مجازات اسلامی بیان شده است حکم تعیین شده برای تمامی این موارد در حکم تجاوز جنسی است.

جالب است بدانید که تجاوز جنسی و یا آزار جنسی تنها در رابطه جسمی و فیزیکی خلاصه نمی‌شود؛ بلکه بسیاری از هنجارهای غیر اخلاقی دیگر را نیز در بر می‌گیرد. در نتیجه تجاوز جنسی دارای درجه بندی های متفاوتی می باشد که مطابق شدت جرم و یا تجاوز، مجازات های متفاوتی در نظر گرفته شده است که طبیعتا مطابق با درجه جرم، درجه بندی متفاوتی دارد.

تصادفات

قانون تصادفات

در مورد تصادفات باید بگوییم به همان اندازه که هوش مصنوعی و بشری انسان رشد می کند تغییرات به وجود آمده در جهان هم نیز بیشتر و بیشتر تر می شود، بدین منظور که در گذشته ماشین و تکنولوژی به اندازه ی امروز پیشرفت نکرده بود که بخواهد بحث تصادف و دیه ا ی هم در پی خود داشته باشد اما امروزه می بینیم که هر فردی که توانایی مالی خوبی را داشته باشد می تواند از این تنوع خودرو ها استفاده کرده و متناسب با سلیقه و درآمد خود اقدام به خریدن خودرو نماید، بنابراین با این افزایش خرید خودرو، احتمال تصادف ماشین ها در پی آن هم زیاد شده، به گونه ای که با یک بی احتیاطی امکان به وجود آمدن تصادف و خسارت های جبران ناپذیری به حد بالایی رسیده است.

قانون خانواده

قانون خانواده

طلاق به درخواست زوج یا زوجه ، طلاق توافقی، رجوع از هبه، استرداد اموال انتقال داده شده به همسر ،توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و …